1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo!

Sürdürülebilir Kedi Kumu Nedir ?

Tarih: 18.12.2023 23:01
Sürdürülebilir Kedi Kumu Nedir ?
Sürdürülebilirlik

    Kapalı alanlarda yaşayan kedileri tuvalete alıştırmak mümkündür. Bunu yapmak atıkları önemli ölçüde azaltır ancak kediler için atıkları gömme içgüdülerine aykırıdır. Ayrıca tıbbi problemlerin dışkıya dayalı semptomlarının tespit edilmesi zorlaşır. Bu durum olağan akışa nasıl uyarlanır diye sorulduğunda ortaya
“Natural Bastet” kedi kumu markası çıkıyor. Sürdürülebilir bir dünya için, her alanda olduğu gibi, kedi kumu kullanımında da geri dönüşümden faydalanılmalı ve tekrar doğaya kazandırılmalı. Natural Bastet Kedi Kumunun üretimi, kullanımı ve kullanım sonrasının tamamı geri dönüşümlü ve doğaldır.


Daha iyi bir gelecek için sürdürülebilirlik kültürünü ve bilincini yaygınlaştırıyoruz 

•Kaynakların daha iyi kullanılabilmesi için atık oluşum sebepleri gözden geçirilmeli, en aza inmesi veya engellenmesi sağlanmalıdır...

Kurulduğumuz günden bu yana Natural Bastet olarak ülkemize kalıcı, çözüm odaklı ve sürdürülebilir katkıda bulunuyoruz 

•Bizler üretimini yapmış olduğumuz Doğal Çam Pelet Kedi Kumu ile, atık bir malzemeyi geri dönüşüme kazandırıp üretim yapıyoruz. Kullanımından sonra ise biriktirip doğaya #kompost olarak tekrar kazandırabiliyoruz. Giderlerde %100 çözünen bu ürün aynı zamanda çöp atığı oluşturmamaktadır.

Bu sorumluluk hepimizin!!!

“Sıfır Atık” hayatımızın her alanını olumlu etkileyen kitlesel bir farkındalıktır. 

Sürdürülebilir bir dünya için #naturalbastet kedi kumu tercih edin 

#sürdürülebilirlik #sıfıratık #geridönüşümfikirleri #enpatiks
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...