1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo! 1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo!

Sıkça Sorulan Sorular

Natural Bastet kedi kumunun içeriği kokuyu hapsetme özelliğine sahiptir. Kumun yapısı sızdırmaz olduğundan bakteri oluşumu önlenir, bu sayede kum uzun süreli kullanılır. Doğal yapısı sayesinde pati canlarının sağlığı korunurken, sizlere de konforlu bir kullanım sunar. Kokunun yaşanmaması için kumun tuvalet kabında belirli bir kalınlıkta (oranda, yükseklikte) olması gerekir. Aynı zamanlarda nemli veya ıslanabilecek bir ortamda da bulunmaması kokunun engellenmesi için önemli bir faktördür.
Çok yönlü deneyimlerimiz sonucunda şunu söyleyebiliriz ki, Natural Bastet kedi kumuna pati dostlarımızın büyük çoğunluğu yadırgamadan kolaylıkla alışıyorlar. Nazlı veya tekir (inatçı) dostlarımız için ise, eski kumlarından karıştırarak kullanıma başladığında 1 (bir) hafta içerisinde alışıldığı gözlemlenmiştir. Sizlerin bu süreçte hem pati dostunuza, hem de kendinize gösterdiğiniz sabır, sonra ki zamanlarda konforlu ve sağlıklı bir kullanım için değerli olacaktır.
Cinsi ne olursa olsun eğer bir kedi sahiplenmeye karar verdiyseniz, dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Kedinize bakmak, önleyici bakım (belirli aşılar dahil) ve bazı günlük bakımları içerir. Bakımları çok zaman almasa da hastalandıkları dönemde ekstra ilginize ihtiyaçları olabilir. Şimdi gelin bakımları nasıl olmalı birlikte inceleyelim…
Kedilerle ilgili yapılan en büyük yanlışlardan biri onları yıkamak olabilir. Suyu sevmedikleri için büyük olasılıkla banyo yaparken saldırgan olabilir ve sonrasında iyice sıcak tutulmazlarsa üşütebilirler. Kediler kendilerini yalayarak temizlenirler. Onun dışında kediyi yıkamaya gerek yoktur.
Kedilerin tırnaklarına da bakım yapmak ve tırnak makasıyla kesmek gerekiyor.
Uzun tüylü kediler daha fazla bakıma ihtiyaç duyarlar ve günlük fırçalamak gerekir. Kısa tüylü kedi için ise minimum haftada bir, tüy dökme dışında fırçalama yapılmalı.
Kedilerin uyuyacağı, oynayacağı, besleneceği, saklanacağı, tırmanacağı alan olmalı.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...